Dzień dobry! Poznajmy się!

Dzień dobry! Poznajmy się!

Pomoc i wsparcie!

Jesteśmy świadomi jak sporym zaufaniem nas obdarzasz decydując się na zajęcia w naszym Centrum. Doceniamy to! Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby Cię nie zawieść. A na naszych kursach obok solidnej dawki merytorycznej wiedzy staramy się zapewnić również odpowiednią atmosferę, która pozwoli poprawić Twoje oceny albo skutecznie przygotowywać się się do Matury z biologii lub chemii.

W Tobie widzimy przede wszystkim Człowieka, który potrzebuje naszej pomocy gdy nie rozumie jakiegoś zakresu materiału i wsparcia gdy zwątpi czy chce dany przedmiot zdawać na maturze. Nasi nauczyciele w takich sytuacjach służą Ci wsparciem, postarają się również doradzić jakie w danej sytuacji będzie najlepsze rozwiązanie danego problemu.

Jesteśmy także otwarci gdy w trakcie kursu zmienisz swoje priorytety lub poprosisz o zmianę nauczyciela prowadzącego. Zawsze w takich sytuacjach – w miarę możliwości – wyjdziemy Ci naprzeciw i zapewniamy maksimum pomocy, bo naszą misją jest szukanie rozwiązań, które idealnie zaspokoją Twoje potrzeby edukacyjne!

Uczciwość i skuteczność

Jesteśmy przekonani, że warto być uczciwym! Nie składamy obietnic bez pokrycia i nie obiecujemy, że przygotujemy Cię do matury w miesiąc. Jednocześnie przedstawiamy. co w trakcie współpracy realnie jesteśmy wstanie osiągnąć. W naszych umowach nie ma gwiazdek ani napisów drobnym druczkiem, a przed podpisaniem umowy prześlemy Ci szablon umowy.  Jesteśmy też otwarci na Twoje ewentualne sugestie i uwagi. Na pozytywną opinię wpływa także z pewnością nasza skuteczność. 

Dzięki dobrze dobranej kadrze pedagogicznej  wiemy jak dobrać program i metody nauczania do indywidualnych potrzeb naszych Uczniów, co przynosi wymierne efekty.

To Ludzie są najważniejsi!

 W naszym Centrum przykładamy wielką wagę do rekrutacji nauczycieli. W końcu to właśnie oni – zaraz po Tobie – są drugim najważniejszym elementem procesu dydaktycznego. Naszych nauczycieli zatrudniamy na klarownych, zgodnych z prawem i uczciwych zasadach oferując często stawki większe niż rynkowe, bo uważamy iż za dobra pracę należy się godziwe wynagrodzenie! Jakich nauczycieli u nas spotkasz?

Przede wszystkim są to osoby o dużej wiedzy merytorycznej, doświadczone w przygotowaniu do egzaminów maturalnych, doskonale znające meandry klucza odpowiedzi i umiejące wykorzystywać te wiadomości w przygotowaniu uczniów do egzaminów. Jednak naszych nauczycieli cechuje nie tylko spora wiedza, ale także odpowiednie  podejście do ucznia , cierpliwość, wyrozumiałość – nasi nauczyciele świetnie rozumieją, że tylko partnerskie traktowanie ucznia i odpowiednia atmosfera na zajęciach pozwala osiągnąć zakładane rezultaty.

Kompleksowe rozwiązania

Na proces dydaktyczny i potrzeby naszych Uczniów staramy się patrzeć kompleksowo. Wiemy jak ważne są na pozór mało znaczące szczegóły jak chociażby mail z dokładnymi danymi kontaktowymi czy jasne i precyzyjne ustalenie terminu lekcji diagnostycznej.

Przede wszystkim jednak dzięki lekcji diagnostycznej, która poprzedza rozpoczęcie każdego kursu znamy słabe i mocne strony naszych Uczniów, dzięki czemu nasi nauczyciele są w stanie tak opracować dalszą część kursu, aby w możliwie najlepszy sposób odpowiedzieć na ich oczekiwania i rozwiązać ich problemy z danym przedmiotem. 

Co więcej – nasze Centrum oferuje zajęcia z różnych przedmiotów, a jeśli nie jesteśmy wstanie z jakiś względów zaoferować pomocy dydaktycznej w konkretnym przypadku zawsze staramy się pomóc znaleźć inne korzystne rozwiązanie. Dzięki temu nawiązując współpracę z naszym Centrum możesz znaleźć rozwiązanie wszystkich edukacyjnych problemów w jednym miejscu!

Zapisz się na kurs!

535 423 900

Uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00. Z góry dziękujemy 🙂